Skip to main content
Logo tal-Kummissjoni Ewropea
Representation in Malta

Ir-Rappreżentanza Maltija

Vakanti

IL-KAP TAR-RAPPREŻENTANZA

Email



Marthese Fenech

SEGRETARJA TAL-KAP TAR-RAPPREŻENTANZA

Email: Marthese.FENECH@ec.europa.eu


Monitoraġġ politiku u ekonomiku

Graham Blythe

UFFIĊJAL GĦALL-POLITIKA

Email: Graham.BLYTHE@ec.europa.eu

 

Nicolette Camilleri

DEPUTAT UFFIĊJAL GĦALL-POLITIKA

Email: Nicolette.CAMILLERI@ec.europa.eu
 

 

Maria Elena Despott

UFFIĊJAL TAS-SEMESTRU EWROPEW - ANALISTA EKONOMIKA

Email: Maria-Elena.DESPOTT@ec.europa.eu

 

Martins Zemitis

UFFIĊJAL TAS-SEMESTRU EWROPEW - ANALISTA EKONOMIKA

Email: Martins.ZEMITIS@ec.europa.eu

 

Maria Depasquale

UFFIĊJAL TAL-POLITIKA

Email: Maria.DEPASQUALE@ec.europa.eu

 

STAMPA U KOMUNIKAZZJONI

Brian Buhagiar

AĠENT KAP TAR-RAPPREŻENTANZA U KAP TAL-ISTAMPA U L-KOMUNIKAZZJONI

Email: Brian.BUHAGIAR@ec.europa.eu

 

Mariella Mangion

UFFIĊJAL GĦALL-KOMUNIKAZZJONI U L-INFORMAZZJONI/MEXXEJJA DIĠITALI

Email: Mariella.MANGION@ec.europa.eu

 

Julia Abid

ASSISTENTA GĦALL-KOMUNIKAZZJONI U L-INFORMAZZJONI- KORRISPONDENTA EUROPE DIRECT

Email: Julia.ABID@ec.europa.eu

 

Moira Sammut

ASSISTENTA GĦALL-KOMUNIKAZZJONI U L-INFORMAZZJONI

Email: Moira.SAMMUT@ext.ec.europa.eu

 

David Schembri

UFFIĊJAL GĦAL-LINGWA

Email: David.SCHEMBRI@ec.europa.eu

 

Matthew Calleja

TIM TAL-MARKETING

Email: Matthew.CALLEJA@ext.ec.europa.eu

 

Taqsima tal-Amministrazzjoni

Ulrika Westholm

KAP TAL-AMMINISTRAZZJONI

Email: Ulrika.WESTHOLM1@ec.europa.eu

 

Sara Hazzard

ASSISTENTA TAL-KONTABILITÀ

Email: Sara.HAZZARD@ec.europa.eu

 

Joanne Pulis

ASSISTENTA FINANZJARJA

Email: Joanne.PULIS@ec.europa.eu

 

Nathaniel Galea

AĠENT AMMINISTRATTIV

Email: Nathaniel.GALEA@ec.europa.eu

 

Taqsima tat-Trainees

 

Camilla Arvidsson

TRAINEE

Email: Camilla.ARVIDSSON@ec.europa.eu